Servis oken - objednávka

Firma EKODOMA se zabývá pozáručním hlavně preventivním servisem oken.
Všem zákazníkům nabízíme bezplatnou konzultaci k posouzení stavu oken.
Zajistíme abychom předcházeli závadám, pokud už nějaký problém s okny máte, zjistíme vady vašich oken a navrhneme způsob jejich odstranění. Doporučíme vám vhodné postupy a vypracujeme vám cenovou kalkulaci údržby. 


OBJEDNEJTE SI POZÁRUČNÍ SERVIS OKEN

Vyplňte krátký formulář a my se vám ozveme co nejdříve.

* Souhlas se zpracováním osobních údajů

Stisknutím tlačítka "Odeslat" uděluji souhlas Ekodoma s.r.o. se sídlem Kamenná 3067/10, 723 00 Ostrava - Martinov, IČ: 07508786 (dále jen "správce"), aby ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob (dále jen "GDPR") zpracovával osobní údaje pro účely zpracování databáze spotřebitelů. Údaje budou správcem zpracovány do odvolání souhlasu. S výše uvedeným zpracováním uděluji výslovný souhlas. Dle GDPR máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat opravu, výmaz osobních údajů, omezení zpracování a vznést námitku proti zpracování.

Obracíte se na nás s těmito požadavky:


Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o nezávaznou cenovou kalkulaci na servis plastových oken a dveří v RD v Českých Budějovicích. Plastová okna instalovala společnost Tetragon.
Souhrn zařízení k servisu (seřízení, kontrola přítlaku, promazání):
2x jednokřídlé vchodové dveře
2x jednokřídlé balkonové dveře na terasu
1x posuvné dveře (portal)
1x jednokřídlé okno
Děkuji za odpověď, přeji hezký den.
P. S., České Budějovice
08.01.2024   


Dobrý den,
u jednoho okna potřebuji jistě seřízení - netěsní u dalších 13 předem posouzení a podle výsledku případný servis. Typ oken plastová (Vjačka) stáří 24 let.

7.10.2023

Z.T., Ostrava - Krásné pole

Dobrý den, potřebovali bychom v panelovém bytě provést seřízení a promazání oken (4 ks) a balkonových dveří (3 ks).
Děkuji

3.10.2023

L.N., Olomouc 


Dobrý den, 4 francouzská dřevěná okna (trojsklo od fy TWW) po přelakování špatně těsní. Pravděpodobně budeme potřebovat vyměnit těsnění. Okna pořízena v r. 2006.
Navrhněte, prosím, termín opravy.

12.9.2023

Z.N., Kunín 


Hezky den,
meli bychom zajem o konzultaci i opravu okna, ktera jsou cca 20 let stara.potrebovali bychom vymenit spodni panty u okna v kuchyni - jsou zrezla.
Dekuju a jsem s pozdravem.
20.8.2023

V.K. Frýdek - Místek


Dobrý den, potřebovali bychom zkontrolovat jedno z našich plastových oken. Již pár dnů, lze jen velmi těžko či vůbec otočit klika tzv. "na větračku" směrem nahoru, klika klade odpor, takže je téměř nemožné ji otočit. Potřebovali bychom vědět, kolik přibližně takováto oprava stojí.
S pozdravem,

18.7.2023
L. R. Karviná 


Dobrý den, rád bych využil Vaších služeb a nechal si nacenit výměnu těsnění + servis oken v bytě 2+1 v Ostravě Porubě a montáž "zámku" na balkonové dveře (kování Maco).Děkuji za zpětnou vazbu a přeji hezký zbytek týdne.

24.3.2023

P. N., OstravaDobrý den,
ráda bych Vás prosila o kontrolu oken v panelákovém 3+1 bytě (6 okeních křídel, 1 ks balkónové dveře) a případně o cenovou kalkulaci na jejich seřízení.
Děkuji! S pozdravem,
A. H., Olomouc

17.3.2023


Prosím o konzultaci ohledně pozáručního servisu Eurooken a dveří v menším rodinném domku v Bystřici p.H.

26.9.2023

J.Ž., Bystřice pod Hostýnem 


Dobrý den, potřebovali bychom seřídit okna. Dále těsnění v oknech pouští černou barvu na rámy a celkově nevíme, zda je nutné ho impregnovat nebo vyměnit.
Chtěli bychom na oknech vyměnit kliky za nové a vyměnit venkovní rozpadající se plastové okapničky. Celkově dát okna do pořádku. Po seřízení/renovaci bychom řešili stínící techniku. Děkuji za info.

8.9.2023

Z.V., České Budějovice


Dobrý den v našem domě na ulici Oty Synka provádíte servis vchodových dveří.
Měla bych zájem o servis plastových balkónových dveří- špatné panty, momentálně je máme vysazené,, kdyby jste se na to přišli podívat co nejdříve budu jen ráda.

14.7.2023
J. B. Ostrava


Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda provádíte opravy plastovych oken. Stalo se nám u balkonových dveří, že vypadl spodní závěs, tudíž drží pouze na horním otvíravém pantu. Z toho spodního asi úplně vypadly/ zkorodovaly šroubky.
V případě, že lze Vámi opravit, prosím o orientační cenu opravy.
Předem díky za info

9.5.2023

M.K., Petřvald u Karviné 


Dobrý den,
potřebovali bychom seřídit plastové vstupní dveře (6 kusů) na našem pracovišti Orlová - Lutyně. Jedná se o vstupy do budovy (jednotlivé třídy + spojovací lávka mezi pavilony).
Děkujeme.

Mateřská škola, Orlová

2.2.2023


Vážená paní, vážený pane.
Jsme vašimi spokojenými zákazníky a rádi bychom opakovaně využili služeb, které nabízíte a objednali servis / seřízení vchodových dveří v našem bytovém domě (první vchod), případně konzultovali nacenění nového mechanismu zavírání dveří. V případě, že máte dostupnou kapacitu techniků, poprosili bychom co nejdříve. :-) Děkuji a zdravím,

28.8.2023
J. P., Vizovice 


Dobrý den, máme porouchané okno, klika od okna se protáčí, okno nejde zavřít a vypadá to, že špatně drží v pantech. Nedávno jsme s Vámi řešili opravu dveří a byli jsme velmi spokojeni. Budu rád, když se ozvete co možná nejdříve.
S pozdravem
28.8.2023

M.B. Ostrava 


Dobrý den, dostala jsem na vás kontakt od kamarádky a chtěla jsem vás poprosit o servis oken v bytě. Přidala by se ke mně i sousedka. Bylo by to možné? Praha 10, Strašnice

25.7.2023
B.S. Praha 10 


Problém se zavíráním plastových balkonových dveří. Z vrchní části kování, která při pohybem klikou umožňuje otevření, vypadly šroubky.

O.L., Havířov

4.5.2023 


Dobrý den ,potřebovala bych seřízení 4x dvoukřídlé okno a nejspiš bude potřeba i výměna těsnění.

A.K., Ostrava

17.4.2023 

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde