Servis oken - objednávka

Jak objednat servis oken?

1. Servis si můžete objednat telefonicky, e-mailem nebo přes objednávkový formulář níže.

2. Operátorka vám zavolá zpět k domluvení nejvhodnějšího termínu popř. se zeptá na další informace ohledně oken. 

3. Oblastní technik vás v uvedený datum a čas navštíví, provede bezplatnou kontrolu oken, diagnostikuje vady a připraví cenovou kalkulaci odstranění zjištěných vad.

4. Pokud vás nabídka zaujme, tak oblastní technik s vámi sepíše objednávku, nabídne vám termíny seřízení oken a sdělí jméno servisního technika, který seřízení a opravu zajistí.

5. Servisní technik vás v uvedený datum a čas navštíví a provede seřízení oken dle předběžné dohody popř. další práce dle aktuálně zjištěných vad.

6. Platba proběhne po dokončení servisu v hotovosti.

Objednávkový formulář

Vyplňte krátký formulář a my se vám ozveme co nejdříve.

* Souhlas se zpracováním osobních údajů

Stisknutím tlačítka "Odeslat" uděluji souhlas Ekodoma s.r.o. se sídlem Kamenná 3067/10, 723 00 Ostrava - Martinov, IČ: 07508786 (dále jen "správce"), aby ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob (dále jen "GDPR") zpracovával osobní údaje pro účely zpracování databáze spotřebitelů. Údaje budou správcem zpracovány do odvolání souhlasu. S výše uvedeným zpracováním uděluji výslovný souhlas. Dle GDPR máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat opravu, výmaz osobních údajů, omezení zpracování a vznést námitku proti zpracování.

Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde