Servis oken - objednávka

Jak objednat servis oken?

1. Servis si můžete objednat telefonicky, e-mailem nebo přes objednávkový formulář níže.

2. Operátorka vám zavolá zpět k domluvení nejvhodnějšího termínu popř. se zeptá na další informace ohledně oken. 

3. Oblastní technik vás v uvedený datum a čas navštíví, provede bezplatnou kontrolu oken, diagnostikuje vady a připraví cenovou kalkulaci odstranění zjištěných vad.

4. Pokud vás nabídka zaujme, tak oblastní technik s vámi sepíše objednávku, nabídne vám termíny seřízení oken a sdělí jméno servisního technika, který seřízení a opravu zajistí.

5. Servisní technik vás v uvedený datum a čas navštíví a provede seřízení oken dle předběžné dohody popř. další práce dle aktuálně zjištěných vad.

6. Platba proběhne po dokončení servisu v hotovosti.

Objednávkový formulář

Vyplňte krátký formulář a my se vám ozveme co nejdříve.

* Souhlas se zpracováním osobních údajů

Stisknutím tlačítka "Odeslat" uděluji souhlas Ekodoma s.r.o. se sídlem Kamenná 3067/10, 723 00 Ostrava - Martinov, IČ: 07508786 (dále jen "správce"), aby ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob (dále jen "GDPR") zpracovával osobní údaje pro účely zpracování databáze spotřebitelů. Údaje budou správcem zpracovány do odvolání souhlasu. S výše uvedeným zpracováním uděluji výslovný souhlas. Dle GDPR máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat opravu, výmaz osobních údajů, omezení zpracování a vznést námitku proti zpracování.

Obracíte se na nás s těmito požadavky:

Dobrý den, máme okna od firmy Drutex, 3-skla, kování Maco. Rok výroby 2021, dům po rekonstrukci. Francouzským oknem a minimálně jedním oknem v pokoji mi silně táhne, i když změním přítlak. Potřeboval bych daná okna seřídit, případně zkontrolovat. Děkuji

P. H., Přerov

2.12.2022

***

Dobrý den,
prosím o objednání termínu pozáručního servisu oken v bytu v Havířově. Po výměně oken máme plíseň v celým bytě i když větráme a topíme, takže si myslím, že by to mohl být problém oken. Už 3 rokem to řeším s výrobcem, ale je jim to jedno.
Je to byt 3+1.
Předem děkuji
O.M., Havířov

1.12.2022

***

Dobrý den,jsme SVJ. Máme zájem o posouzení a následné seřízení plastových oken.
Jedná se o osmiposchoďový bytový dům .
S pozdravem

D.S., Ostrava

29.11.2022

***

Dobrý den, prosím o servisní prohlídku oken a především posuvných balkónových dveří (kolejnice už má důlky a posun po ní je nestabilní). Jedná se o RD. Děkuji

L. P.

28.11.2022

***

Dobry den potřeboval bych vyměnit těsnění v oknech.

P. M., Přáslavice

27.11.2022

***

Dobrý den,
pro náš dům v Ostravě sháníme servis oken (výměnu těsnění).
V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
S pozdravem
G. P., Ostrava

21.11.2022

***

Dobrý den,
Měl bych zájem o konzultaci a případný servis oken. Bohužel nemám žádný dokument o dřívějším seřízení ani instalaci.
Nejvhodnější termíny jsou pro mě pondělí nebo úterý.

D.T., Praha

18.11.2022

***

Dobrý den máme vytrženou kliku na balkonových dveřích.

L.O., Olomouc

14.11.2022

***

Dobrý den, potřeboval bych celkový servis na tři okna v panelovém domě. Seřízení, promazání atd. V jaké cenové relaci by se takový servis pohyboval? Děkuji.

M.D., Tábor

10.11.2022

***

Dobrý den,
Pokud provádíte servis oken, včetně promázání kování obracím se na Vás s poptávkou týkající se cca 220 oken v domě.
Termín: leden 2023Děkuji za odpověď
S.R., Ostrava

10.11.2022

***

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, kdy by bylo možné domluvit prohlídku balkonových dveří našeho bytu. Dále bych se chtěl zeptat, jak dlouho taková prohlídka trvá a jestli je zdarma i v případě, že si vaši firmu pro seřízení dveří nezvolíme.DěkujiS. L., Ostrava

8.11.2022

***

Dobrý den,
potřebujeme prosím kontrolu oken v našem panelákovém 3+1 bytě a cenovou kalkulaci na jejich seřízení na zimní režim.
Děkuji!
P.M., Olomouc

***

Dobrý den. Chtěl bych seštelovat okna, promazat a co by bylo potřeba dle stavu. Jedno okno nedovírá pravý horní roh, je tam mezera. Asi tam bude ulomeny něco z kování. Díky s pozdravem

P.J., Slatinice

10.10.2022

***

Dobrý den
ráda bych si objednala seřízení a opravení plastových oken v našem bytě.

J.J., Přerov

4.10.2022

***

Dobrý den.
Obracím se na Vás ohledně seřízení plastových oken (montáž 2011) a opravy žaluzií (nefunkční úchytky na korálky a přetržený fixační silon). Jedná se o rodinný dům.
Děkuji.

K.Š., Bělkovice

14.9.2022

***

Dobrý den, potřebovala bych zajistit opravu plastového okna - nefunguje otevírání/zavírání.

M.O., Olomouc

7.9.2022

***

10.8.2022

Dobrý den,
Můžete mi vypočítat předběžně cenu čištění drážky, výměnu těsnění 56bm, seřízení plastových oken. Okna jsou asi 20let stará.

C.H., Ostrava

***

20.7.2022

Dobrý den,
Mám zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci cen seřízení oken ( 5 ) a balkónových dveří ( 4 ). Je to rodinný dům, stáří 18 let, okna jsou dřevo buk.

M.V., Vratimov

***

20.6.2022

Dobrý den,
Zjistil jsem, že jedno okno mi nejde otevřít "dokořán". Ventilka jde otevřít bez problémů, nejde však otevřít celé.

L.M., Ostrava

***

10.6.2022

Dobrý den, nefunguje zavírání (klika) u okna, je tedy otevřená ventilačka nebo mikro větrání, tudíž okno ani nejde naplno otevřít sni zcela zavřít. Děkuji za odpověď

P. V. Ostrava

***

8.6.2022

Dobrý den,hledám pro naše BD firmu, která by na začátku října t. r. provedla v našem panelovém domě (98 bytů) servisní prohlídku a následnou případnou opravu plastových oken a balkonových dveří. V domě máme 225 ks třídílných oken, 52 ks jednodílných oken, 52 ks balkonových dveří a 17 ks sklepních okének. Okna od společnosti VEKRA byla osazena v roce 2005.

L.H., Praha 10

***

22.5.2022

Dobrý den,

měla bych zájem o servis oken. Nevím o jakou značku oken se bohužel jedná, jelikož okna dělal předchozí majitel bytu. V rámci servisu oken bych měla zájem o přetěsnění rámů i křídel, výměnu všech krytek a celkové seřízení. Jedná se o 5 dvoukřídlých oken a jedny balkonové dveře.

M. V. Odry

***

16.4.2022

Dobrý den, jedná se mi především o opravu plastových balkonových dveří. Podařilo se mi ohnout horní pant s kováním a vylomit spodní závěs. Díky za zpětnou vazbu.

T. R., Starý Bohumín

***

15.4.2022

Dobrý den, potřeboval bych opravit a seřídit balkónové plastové dveře, nelze je úplně dovřít, zůstane vždy otevřený ventilační otvor. Možná bude nutné vyměnit kování.

Prosím o kontakt a domluvu termínu opravy v Ostravě Svinově.

H. L., Ostrava

***

31. 3. 2022

Dobrý den - potřebujeme opravit otvírání - klika na eurookně okně děkuji

T. R., Terlicko

***

30. 01. 2022

Dobrý den, bylo by prosím možné objednat u vás na duben - květen 2022 seřízení a utěsnění plastových oken pro byt v panelovém domě 3+1 v Olomouci (8x plastové okno různých rozměrů, 1x balkonové dveře), výměnu okenních žaluzií a sítí min. u 2 oken, vyhotovení síťových dveří k balkonovým dveřím a těsnění pro mobilní klimatizaci do 2 oken?

T.V., Olomouc

***

28.2.2022

Hezký den,
měl bych zájem o servis /přetěsnění a seřízení/ oken rodiného domu v Kostelci na Hané. Ideálně někdy v měsící dubnu. Prosím kontaktujte mne. Děkuji vám.
M. D., Kostelec na Hané

***

22.2.2022

Dobrý den,
jsem předseda samosprávy bytů v majetku SBD Vítkovice.
Máme zájem o servis oken v našich 2 domech, 4 vchodech, 69 bytů.
Jedná se základní servis oken - utažení, promazání. Prosím o informaci, zda by měla firma o naši zakázku zájem? V jakém termínu by došlo k realizaci?Prosím o nabídku ceny.
Předpokládám, že zájem budou mít cca 2/3 bytů.
Někteří budou určitě potřebovat i výměnu těsnění, klik, ale to pak bude řešeno individuálně. Prosím o informace na můj e-mail. Děkuji.

R.P., Ostrava-Dubina

***

21.2.2022

Dobrý den,
tímto bych Vás chtěl poprosit o cenovou nabídku předpokládané náklady na kompletní servis (pokud máte v naší lokalitě pobočku partnera) okenních výplní panelového domu č.p.520 Kamenice nad Lipou v převážně členění tříkřídlová okna ve všech bytech včetně chodeb a společných prostorech v počtu: tříkřídlá - 31ks, balk.sestava (dveře,okno) - 8ks, sklep malé 4ks. Předem děkuji za nabídku.

R.D., Kamenice nad Lipou

***

20.2.2022

Prosím o cenovou kalkulaci výměny hliníkové bílé předokenní žaluzie š.150 v 150cm, ruční ovládání vlevo. Děkuji

M.Z., Uh. Hradiště

20.2.2022

Dobrý den, přestěhovali jsme se do nového bytu kde je nutný servis oken. V některých místnostech je slyšet pískání - houkání zřejmě zapříčiněnou špatným servisem oknem nebo žádným. Rádi bychom tedy slyšeli radu odborníka, vybrali správně řešení. 

J.B., Ostrava

***

18.2.2022

Dobrý den,
Koupili jsme dům, kde před 20 lety byly měněny okna za plastová. Chtěla bych si u vás objednat kontrolu stavu oken a seřízení, neboť přes ně dost táhne.
Děkuji,

K.J., Ostrava

***

7.2.2022

Dobrý den, mám problém s plastovým oknem na bytě, které nejde otevřít na ventilačku a v rámci toho bych chtěla zkontrolovat i druhé okno, které se jeví, že časem by mělo stejný problém..

L.B., Hlučín

***

30.1.2022

Dobrý den, bylo by prosím možné objednat u vás na duben - květen 2022 seřízení a utěsnění plastových oken pro byt v panelovém domě 3+1 v Olomouci (8x plastové okno různých rozměrů, 1x balkonové dveře), výměnu okenních žaluzií a sítí min. u 2 oken, vyhotovení síťových dveří k balkonovým dveřím a těsnění pro mobilní klimatizaci do 2 oken? Upřednostňuji komunikaci e-mailem nebo až ve večerních hodinách. Předem děkuji za informaci.

T.V., Olomouc

27. 12. 2021

Dobrý den. potreboval bych seridit na rodinném domě v Šenově u Ostravy plastová okna a hliníkové dveře. Jedna se o 4 plastové jednokřídlé okna o 3 dveře a 3 malé plastové Okna.Předem děkuji za odpověď

P.Š., Šenov 

***

27. 12. 2021

Dobrý den, chtěla bych aby se nám někdo podíval na okna, jelikož nám dost táhne, popřípadě prosím kolik by stálo seřízení? Děkuji

N.K., Ostrava 

***

27. 12. 2021

Dobrý den,
poptávám seřízení posuvného plastového okna, děkuji.

H.S., Budišovice 

***

30. 11. 2021

Dobrý den, potřeboval bych seřídit, opravit těsnění u oken, francouzského okna (profukují). U dveří na balkón drhne klika, chtělo by to taky seřídit.
Děkuji

J.J. 

* * * 

29. 11. 2021

Dobrý den,
doma nás trápí každodenní rosení oken ve všech místnostech a v těchto dnech je to nejhorší. Pod okny na parapetu se tvoří loužičky ze stékající vody. Předem děkuji za kontaktování.

M. K. 

* * * 

21. 11. 2021

Akutně seřidit balkonove dveře , nejdou zavřít

G. S. 

* * * 

20. 11. 2021

Dobrý den... Zavíral jsem balkonové plastové dveře a něco křuplo v klice a začala se protáčet a tím pádem dveře nejdou zavřít klikou(uzamknout). Děkuji moc.

T. H. 

* * * 

29. 10. 2021

Dobrý den již 3. rokem máme u nás průvan v noci v místnostech kterých spíme jedná se o plastová okna ze 3 částí. Bylo by prosím možný základní servis a např revitalizace těsnění a seřízení?
S pozdravem a přáním hezkého dne

M.T. 

* * * 

25. 10. 2021

Potřebujeme přetěsnit střešní okna Velux. Děkuji za kontakt.

J.T.

* * * 

24. 10. 2021

 Dobrý den potřebovala bych seridit okno s klikou se těžce manipuluje a okno se špatně zavírá a otevírá

L.B.

* * * 

24. 10. 2021

Dobrý den,
s nastávající zimou jsem si uvědomil zase problém, na který jsem přes léto zapomněl..
Máme bohužel v dětském pokoji chladno a jako hlavní příčinu vidím špatné těsnění oken a tak bych rád poptal jeho výměnu v nejkratším možném termínu..
Děkuji za odpověď :-) 

L. P.

* * *

22. 10. 2021

Dobrý den, potřebovala bych opravit dveře, které vedou na terasu. Jsou to plastová. Upadává tam jeden zobáček a dveře nejdou zavřít. Popřípadě seřídit i další. Děkuji

R. H. 

* * * 

18. 10. 2021

Dobrý den, u obou plastových oken nejde klika posunout úplně dolů a tím pádem netěsní.

J. M.

* * * 

7. 10. 2021

Servis oken bytu 2+1 (3 místnosti) v centru Ostravy po rekonstrukci domu - výměna těsnění oken + seřízení. Předběžná kalkulace ceny.

A. B.

* * * 

7. 10. 2021

Dobrý den. Potřeboval bych seřídit 7 ks oken-výrobce Decplast+1 ks balkonové dveře-Decplast+1 ks vchodové dveře. Děkuji za nabídku. S pozdravem 

J. T.

* * *

4. 10. 2021

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na kolik by přibližně vyšlo seřízení balkónových dveří. Asi se jedná o základní servis. Plus asi cesta z Ostravy do Frýdku-Místku.

Děkuji za odpověď

P. Š.

* * * 

21. 9. 2021

Dobrý den, potřebujeme seřídit a promazat plastová okna a dveře v celém bytovém domě.
Jedná se o:
dvoukřídlé balkonové dveří 12 ks
okno jednokřídlé 29 ks
okno dvoukřídlé 36 ks
okno tříkřídlé 6 ks

Žádáme o zpracování cenové nabídky na provedení prací.

Z. M. 


Zpracování osobních údajů

Informační memorandum naleznete zde